Octas

OCTA apdrošināšanas objekts ir transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesīgā lietotāja civiltiesiskā atbildība par ceļu satiksmes negadījumā nodarīto zaudējumu trešajai personai.
 • OCTA ir spēkā Eiropas Savienībā, Šveicē, Lihtenšteinā, Norvēģijā, Islandē, Horvātijā, Andorā, kā arī citās valstīs, kas pievienojušās 2002.gada 30.maija daudzpusējam nolīgumam starp EEZ dalībvalstu un citu asociēto valstu nacionālajiem apdrošināšanas birojiem.

 • OCTA polisi var iegādāties uz
  3 mēnešiem
  6 mēnešiem
  9 mēnešiem
  12 mēnešiem

 • Uz OCTA atlīdzību ir tiesīgs pretendēt ceļu satiksmes negadījumā cietušais, kurš nav atzīts par vainīgu negadījuma izraisīšanā: (Auto īpašnieks, Gājējs - arī tad, ja negadījumu izraisījušā vadītāja vaina pat nav pierādīta, Auto vadītāja Pasažieri, kuri atradušies negadījumu izraisījušajā transportlīdzeklī)

 • Personai nodarītos zaudējumus OCTA polise atlīdzina līdz 5 000 000 eiro ekvivalentu latos, neatkarīgi no cietušo personu skaita.

 • Mantai nodarītos zaudējumus OCTA polise atlīdzina līdz 1 000 000 eiro ekvivalentu latos, neatkarīgi no trešo personu skaita.

MasterCard and Visa Sākums     Kas ir OCTA?     Kāpēc OCTAMĀTS?     Kur atrast?     Atsauksmes     Pirkt OCTA internetā   Pirkt KASKO internetā  
26 66 68 86

Diennakts klientu atbalsta tālrunis
Visas tiesības pieder RDbrokers