Pērciet ceļojumu apdrošināšanu pie viena no mūsu partneriem ar atlaidēm

Ārstniecības izdevumi

Bagāžas apdrošināšana

Ceļojuma izmaiņas

0% pašrisks

Dabas stihijas iekļautas segumā

Senioru apdrošināšana (75+)

Savs palīdzības dienests 24/7

eMed attālinātās mediķu vizītes

COVID-19 saslimšanas apdrošināšana

Var iegādāties polisi atrodoties ārpus LV (nogaidīšanas periods 24h)

Apmaksā Covid testu, ja tas ir pozitīvs

Lielākais limits sporta inventāram

Kompensē zaudējumus streika laikā, ja par to nav bijis informācijas iepriekš.

Lielākie atbildības limiti

Var iegādātos polisi dodoties ceļojumā ar auto (Zemes programma)

Plašākais apdrošināšanas segums

Var apdrošināt nomas auto pašriska segumu

Draudzīgākie nosacījumi

COVID-19 segums Visā pasaulē bez papildu prasībām;

0% pašrisks;

Iespēja izveidot sev piemērotu apdrošināšanas programmu, tajā skaitā izvēlēties tikai vienu sev vēlamo risku;

Palīdzība, notiekot gadījumam ārzemēs, 24/7;

Atpūtas braucieniem un komandējumiem;

Sporta aktivitātēm;

Sacensībām un treniņiem;

Algotam fiziskam darbam ārzemēs;

Apdrošināšana senioriem (līdz 80 gadiem);

Bez papildu piemaksas ir apdrošinātas arī paaugstināta riska aktivitātes, piemēram, pārgājieni kalnos līdz 2500 m vjl., braukšana ar motorolleri, snorkelēšana, slidošana u.c.

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Ceļojumu apdrošināšana sniedz atbalstu ceļojumā, ja noticis neparedzēts atgadījums un pasargā no papildus izdevumiem, kas var rasties neparedzētā atgadījuma rezultātā, piemēram:

  • Saslimšana pirms ceļojuma, kur vidējie zaudējumi ir 400 EUR;
  • Medicīnisās palīdzības izdevumi ārzemēs saistībā ar nelaimes gadījumu vai slimību, t.sk. saslmišana ar COVID-19, kur vidējie zaudējumi ir 700 EUR.
  • Ceļojumu apdrošināšana sniedz atbalstu ceļojumā, ja noticis neparedzēts atgadījums un pasargā no papildus izdevumiem, kas var rasties neparedzētā atgadījuma rezultātā, piemēram:
  • Personisko mantu jeb bagāžas apdrošināšana, tās zādzības vai bojājuma gadījumā, kur vidējie zaudējumi ir 480 EUR.

Apdrošinātāju savstarpējās konkurences rezultātā, ceļojumu apdrošināšanas komplekti var būt ļoti daudzveidīgi no šaurāka līdz plašākam segumam, tomēr pamat segums ietver:
:
  • Medicīnisko palīdzību – ja sastapies ar veselības problēmām ceļojuma laikā, tad apdrošināšana segs rēķinu par slimnīcu, zobārstniecības pakalpojumus akūtos gadījumos, medicīnisko palīdzību, transportēšanu, repatriāciju un citus izdevumus, kas saistīti ar ārkārtas veselības problēmu risināšanu.
  • Ceļojuma atcelšana – Ja kāds no ceļotājiem ir pēkšņi saslimis pirms ceļojuma sākuma ar COVID-19, gadījies nokavēt lidmašīnas reisu, jo iepriekšējais aizkavējās, noticis ceļu satiksmes negadījums, apdrošinātājs, izvēlētā limita ietvaros, kompensēs radošos zaudējumus par ceļojuma priekšlaicīgu atcelšanu.
  • Bagāžas jeb personisko mantu apdrošināšana – aizkavējusies bagāža, atnākusi sabojāta, nozagta vai pazudusi, tie ir gadījumi, kad apdrošinātājs parūpēsies par kompensāciju, ja būsiet iepriekš iegādājušies ceļojumu apdrošināšanu.
  • 24 h palīdzības līnija – nopērkot ceļojuma apdrošināšanu, tā sevī ietver 24/7 palīdzību ceļojuma laikā, lai Tev sniegtu atbalstu, kad visvairāk tas nepieciešams.

Polisi var iegādāties sākot ar 1 dienu līdz pat 180 dienām.

Noteikti izlasi noteikumus pirms iegādājies polisi, īpaši pievērs uzmanību sadaļai, kur kompensācija var tikt atteikta, jo katram apdrošinātājam tas ir atšķirīgi.

Mēs esam kompānija, kas pārstāv klienta intereses, tādēļ esam ieinteresēti, lai klienti saņemtu piedāvājumu atbilstoši savām vajadzībām un vēlmēm, lai ceļojums būtu drošs un bez liekām raizēm.